Tepovanie kobercov
Vykonávame hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek, matracov, postelí, stoličiek a iného čalúneného nábytku, ako aj obnova zašlej kože na kožených sedačkách, a v automobiloch. Vaše koberce a čalúnený nábytok zbavíme aj veľmi starých nečistôt, škvŕn, mastnoty, alergénov, nežiadúcich pachov, roztočov a ich výlučkov, prípadne nehôd po Vašich deťoch a domácich štvornohých miláčikoch.

Tepovanie kobercov

 


Tepovanie
Vykonávame hĺbkové tepovanie čistenie kobercov, sedačiek, matracov, postelí, stoličiek a iného čalúneného nábytku, ako aj obnova zašlej kože na kožených sedačkách, a v automobiloch. Vaše koberce a čalúnený nábytok zbavíme aj veľmi starých nečistôt, škvŕn, mastnoty, alergénov, nežiadúcich pachov, roztočov a ich výlučkov, prípadne nehôd po Vašich deťoch a domácich štvornohých miláčikoch.

Tepovanie kobercov
Koberce tepujeme až do samotnej hĺbky vlasu a prebytočnú vodu odsajeme späť do prístroja, čo zaručuje rýchle schnutie. Okrem vyčistenia koberca dochádza k regenerácii a narovnaniu vlasu do pôvodnej polohy. Koberec je obohatený sviežou vôňou. Doba schnutia je okolo 4-10 hodín v závislosti na teplote a vlhkosti v miestnosti, ako aj na dĺžke vlasu koberca. Každému zákazníkovi sa snažíme čo najviac vyhovieť v jeho požiadavkách, nakoľko nám záleží na spokojnosti klienta.
Tepovanie kobercov odporúčame robiť 2-3 krát ročne v závislosti na opotrebovaní koberca. Tepovanie vykonávame u Vás doma, ako aj u nás na firme (menšie koberce ). Pracujeme cez týždeň, no po dohode so zákazníkom vieme prísť aj cez víkendy a sviatky, alebo v nočných hodinách bez príplatkov. Tepovanie vykonávame hlavne v Trenčianskom kraji.

Postup čistenia
Čistený koberec pod silným tlakom nastriekame čistiacim prostriedkom Kärcher a na viac znečistené miesta aplikujeme špeciálny čistiaci prostriedok, ktorý necháme adekvátnu chvíľu pôsobiť.
Následne z napusteného koberca silným podtlakom odsávame všetku prebytočnú vodu, vrátane všetkých nečistôt do zbernej nádoby tepovača.
Tento proces opakujeme niekoľkokrát, kým nedosiahneme požadovaný výsledok.
 
Pred: 
Po: 

Mám záujem