Tepovanie sedačiek
Tepovanie Vykonávame hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek, matracov, postelí, stoličiek a iného čalúneného nábytku, ako aj obnova zašlej kože na kožených sedačkách, a v automobiloch. Vaše koberce a čalúnený nábytok zbavíme aj veľmi starých nečistôt, škvŕn, mastnoty, alergénov, nežiadúcich pachov, roztočov a ich výlučkov, prípadne nehôd po Vašich deťoch a domácich štvornohých miláčikoch. Tepovanie sedačiek Ponúkame Vám profesionálne, kvalitné, hĺbkové tepovanie sedačiek, gaučov, postelí, stoličiek, matracov, kresiel, taburetiek, kuchynských lavíc a iného čalúneného nábytku strojmi značky Kärchar. Hĺbkovým tepovaním sedačiek a iného čalúneného nábytku Vám odstránime aj staré nečistoty, fľaky, nežiaduce pachy (cigaretový dym), roztoče a ich výlučky, nehody po Vašich deťoch, alebo štvornohých miláčikoch. Sedačky, postele, kreslá sú tepované až do hĺbky vlákien. Následne sú z nich silným podtlakom odsávané všetky nečistoty aj s prebytočnou vodou. Po vytepovaní dochádza k regenerácii čisteného povrchu, oživeniu farieb a prevoňaniu sviežou vôňou. Tepovanie jednej sedačky trvá približne 2-3hod., v závislosti od znečistenia a veľkosti sedačky. Doba schnutia je od 3-12hod., v závislosti na teplote, vetraní, ako aj hĺbke tepovania. Pri nehode psov, mačkách, rozliaty nápoj, krv, nečistiť ručne bez odsávania (možnosť spraviť ešte väčšiu škodu), ale čo najskôr vytepovať strojom.

Tepovanie sedačiek


 
Tepovanie
Vykonávame hĺbkové tepovanie čistenie kobercov, sedačiek, matracov, postelí, stoličiek a iného čalúneného nábytku, ako aj obnova zašlej kože na kožených sedačkách, a v automobiloch. Vaše koberce a čalúnený nábytok zbavíme aj veľmi starých nečistôt, škvŕn, mastnoty, alergénov, nežiadúcich pachov, roztočov a ich výlučkov, prípadne nehôd po Vašich deťoch a domácich štvornohých miláčikoch.

Tepovanie sedačiek
Ponúkame Vám profesionálne, kvalitné, hĺbkové tepovanie sedačiek, gaučov, postelí, stoličiek, matracov, kresiel, taburetiek, kuchynských lavíc a iného čalúneného nábytku strojmi značky Kärchrr. Hĺbkovým tepovaním sedačiek a iného čalúneného nábytku Vám odstránime aj staré nečistoty, fľaky, nežiaduce pachy (cigaretový dym), roztoče a ich výlučky, nehody po Vašich deťoch, alebo štvornohých miláčikoch. Sedačky, postele, kreslá sú tepované až do hĺbky vlákien. Následne sú z nich silným podtlakom odsávané všetky nečistoty aj s prebytočnou vodou. Po vytepovaní dochádza k regenerácii čisteného povrchu, oživeniu farieb a prevoňaniu sviežou vôňou. Tepovanie  jednej sedačky trvá približne 2-3hod., v závislosti od znečistenia a veľkosti sedačky. Doba schnutia je  od 3-12hod., v závislosti na teplote, vetraní, ako aj hĺbke tepovania.

Pri nehode psov, mačkách, rozliaty nápoj, krv, nečistiť ručne bez odsávania (možnosť spraviť ešte väčšiu škodu), ale čo najskôr vytepovať strojom.
 
 

Mám záujem