Tepovanie áut
Tepovanie Vykonávame hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek, matracov, postelí, stoličiek a iného čalúneného nábytku, ako aj obnova zašlej kože na kožených sedačkách, a v automobiloch. Vaše koberce a čalúnený nábytok zbavíme aj veľmi starých nečistôt, škvŕn, mastnoty, alergénov, nežiadúcich pachov, roztočov a ich výlučkov, prípadne nehôd po Vašich deťoch a domácich štvornohých miláčikoch. Tepovanie áut Ponúkame Vám hĺbkové tepovanie a čistenie interiérov osobných áut. Interiér áut Vám vytepujeme aj u Vás vo firme, alebo u Vás doma Postup tepovania Najskôr interiér auta povysávame a zbavíme hrubých nečistôt, potom nasleduje tepovanie textilného interiéru (strop, sedadlá, výplne dverí, koberce, rohože a batožinový priestor). Čistenie interiéru auta pokračuje čistením a ošetrením (konzerváciou) palubnej dosky a všetkých plastov, čo zároveň interiér vzhľadovo veľmi oživý. Nakoniec sa dokonalo umyjú a vyleštia okná z obidvoch strán a zrkadlá. Na tepovanie interiérov áut používame výkonné tepovače Kärcher.

Tepovanie áut

 


Tepovanie áut
Ponúkame Vám hĺbkové tepovanie a čistenie interiérov osobných áut. Interiér áut Vám vytepujeme aj u Vás vo firme, alebo u Vás doma. Cena je 60-65€ za 5miestne auto

Postup tepovania
Najskôr interiér auta povysávame a zbavíme hrubých nečistôt, potom nasleduje tepovanie textilného interiéru (strop, sedadlá, výplne dverí, koberce, rohože a batožinový priestor). Čistenie interiéru auta pokračuje čistením a ošetrením (konzerváciou) palubnej dosky a všetkých plastov, čo zároveň interiér vzhľadovo veľmi oživý. Na tepovanie interiérov áut používame výkonné tepovače Kärcher.
 
Pred: 
Po: 

Mám záujem