Čistenie matracov
Vykonávame hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek, matracov, postelí, stoličiek a iného čalúneného nábytku, ako aj obnova zašlej kože na kožených sedačkách, a v automobiloch. Vaše koberce a čalúnený nábytok zbavíme aj veľmi starých nečistôt, škvŕn, mastnoty, alergénov, nežiadúcich pachov, roztočov a ich výlučkov, prípadne nehôd po Vašich deťoch a domácich štvornohých miláčikoch.

Čistenie matracov

 

Tepovanie
Vykonávame hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek, matracov, postelí, stoličiek a iného čalúneného nábytku, ako aj obnova zašlej kože na kožených sedačkách, a v automobiloch. Vaše koberce a čalúnený nábytok zbavíme aj veľmi starých nečistôt, škvŕn, mastnoty, alergénov, nežiadúcich pachov, roztočov a ich výlučkov, prípadne nehôd po Vašich deťoch a domácich štvornohých miláčikoch.

Čistenie matracov
Ponúkame Vám kvalitné hĺbkové tepovanie a čistenie matracov aj s odstránením roztočov.
Matrace a postele na ktorých trávime zhruba tretinu svojho života, by sme mali pravidelne hĺbkovo čistiť.
Hĺbkové tepovanie a čistenie je vhodné pre všetky druhy matracov (penové, latexové) potiahnutým priepustným látkovým materiálom (mikrovlákno, froté a iné klasické tkané materiály).
Každý človek sa potí a tento pot sa postupne ukladá do našich matracov.
Tiež sa do matracov ukladajú zvyšky kože a telesný maz. V tomto prostredí, ktoré nechtiac používaním vytvárame, žijú roztoče, baktérie a ďalší nepríjemný nájomníci.
Keď k tomu pripočítame ešte všade prítomný prach, tak nezostáva nič iné, ako odporučiť hĺbkové tepovanie či čistenie matracov.
Čisto potiahnutá posteľ nerieši situáciu s nevypraným matracom, iba nám dáva doma pocit čistoty.
Čistenie matracov by malo byť z hygienického hľadiska častejšie hlavne u alergikov a astmatikov.
Čistenie a tepovanie matracov odporúčame 2 až 3x za rok. Doba schnutia matracov je cca do 4 hodín, v lete schnú rýchlejšie.
 

Mám záujem